wtorek, 31 grudnia 2013

Jeszcze w świątecznym nastroju :)

Witam wszystkich po świętach :) Trochę mnie nie było, ze względu właśnie na wspomniane przed chwilą święta. Muszę powiedzieć, że mnie całkowicie pochłonęły. Najpierw przygotowania, kupowanie i pakowanie prezentów, później samo świętowanie (3 dni obfitych i długich obiadów rodzinnych) i dochodzenie do siebie po obżarstwie ;) W sumie święta minęły nam bardzo miło, ale tez intensywnie. W domu zbyt wiele nie poprzebywaliśmy, ale to dobrze - przecież o to chodzi, żeby spędzać czas z bliskimi :) Jeden wieczór spędziliśmy na graniu w Magię i Miecz, którą dostałam w prezencie. Rozgrywka trwała prawie 5 godzin! Wcześniej graliśmy w wiele innych tytułów, ale nigdy nie trwały one dłużej niż 2,5-3h. Gra nam się podobała, ale trzeba obmyśleć jakiś sposób na skrócenie rozgrywki. 
Jestem nadal w świątecznym nastroju, dlatego pokażę dzisiaj jeszcze jeden wzór na ozdobę na choinkę, którego nie wrzucałam wcześniej. Renifery w dwóch rozmiarach, oba obowiązkowo z czerwonymi nosami :)
A jak u Was? Też czujecie jeszcze święta? :)


8 komentarzy:

 1. Świetne reniferki. Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. prześliczniaste renifery :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęśliwego Nowego Roku:) śliczne reniferki :) Zainteresowała mnie ta gra, muszę o niej poczytać, bo od jakiegoś czasu szukam czegoś w co mogłabym grać z mężem lub znajomymi a monopol i chińczyk to już nuda... ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie się prezentują;-)pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nominowałam cię do Liebser Blog Award:
  http://koralfashion.blogspot.com/2014/01/liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
 6. nie no renifery są kozackie:) świetne,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń